ITIL® 4 MPT - Managing Professional Transition

Koolituse tüüp virtuaalne klass ja lektor
Kestus 4 päeva
Keel töökeel inglise, materjalid inglise
Maksumus 1500 €
hind on ilma käibemaksuta

 

Kalender

2020
20. 22. 24. 27. aprill iga päev 10:00 - 17:00 virtuaalne klass -

 

MPT titleKursuse kirjeldus

Managing Professional Transition on mõeldud neile juhtidele ja spetsialistidele, kes on tublisti investeerinud eelmise ITIL v3 versiooni koolitustele ning nimetatud kursus pakub lihtsa võimaluse vaid ühe eksami sooritamisega jõuda kohe uue, ITIL 4 versiooni eksperditasemele, mille nimeks on nüüd Managing Professional.

Kursusele kvalifitseeruvad vaid need, kes omavad ITIL v3 Expert sertifikaati või on kõigi v3 koolitustega kogunud vähemalt 17 punkti.

Kursus annab tervikliku pildi olulistest teemadest ja teadmisest, mida IT professionaalid vajavad seoses uue, ITIL 4 poolt sisse viidud teenuste väärtussüsteemist (Service Value System, SVS) ja selle komponentidest. Kursus valmistab kuulaja ette ITIL Managing Professional (MP) eksamiks, mis kuulub koolituse juurde.

Arjan van der PoelKursuse materjalid on koostanud ITpreneurs. Nii materjalid, kui ka kursus ise ja kursuse lektor on kõik ametlikult akrediteeritud. Kursuse läbiviijaks on Suerte Academy Hollandist. Lektoriks on Arjan van der Poel Hollandist.

Kursuse teemad:

 • Peamised erinevused ITIL v3 viieastmelise teenuste elutsükli ja nendega seotud 26 protsessi ning ITIL 4 teenuse väärtussüsteemi (Service Value System, SVS) ja selle 34 praktika vahel
 • SVS mudeli ja tema komponentide käsitlus - teenuse väärtusahel, seitse põhipritsiipi, neli äridimesiooni, valitsemine, pidev täiustamine
 • Ülevaade ITIL 4 praktikatest, mida on 34 ja mis jagunevad kolme gruppi - üldine juhtimine, teenuste haldus ja tehniline haldus.
 • Nelja ITIL 4 jätkukursuse peamised teemad ja järeldused
  • Create, Deliver & Support
  • Drive Stakeholder Value
  • High Velocity IT
  • Direct, Plan & Improve

Eeltingimused

 • Registreerujal peab olema esitada kas ITIL v3 Expert sertifikaat või siis sertifikaadid teiste ITIL v3 eksamite kohta, mis annavad kokku vähemalt 17 punkti. Punkte annavad koolitused järgmiselt:
  • ITIL Foundation - 2
  • ITIL Practitioner - 3
  • ITIL SOA, OSA, RCV, PPO - igaüks 4
  • ITIL SS, SD, ST, SO, CSI - igaüks 3

Eksam ja sertifikaat

Eksami tegemiseks saab iga osaleja aasta kehtiva vautšeri. Igaüks valib ise endale sobiva aja eksami tegemiseks ja teeb selle omaenda arvutist üle veebi. Kõik täpsemad juhised ekami korraldamiseks tulevad vautšeriga kaasa.

Eksam tehakse üle veebi. Eksam koosneb neljakümnest valikvastustega küsimusest, kus alati on vaid üks valik õige, teised valed. Eksami läbimiseks ja sertifikaadi saamiseks tuleb koguda vähemalt 70% maksimaalsest punktisummast st. tuleb anda vähemalt 28 õiget vastust.

Edukalt eksami sooritanud kuulaja saab ITIL 4 Managing Professional sertifikaadi. Kui edasi on veel soov saada ITIL 4 Strategic Leader sertifikaati, siis selleks tuleb edaspidi sooritada vaid üks eksam - ITIL 4 Digital & IT Strategy.

Maksumus

Kursuse maksumus sisaldab virtuaalset koolitust ennast, koolitusmaterjale ja eksamivautšerit, kuid ei sisalda käibemaksu.

Kursuse maksumus on 1950 1500 €.

ITIL 4 sertifitseerimisskeem

ITIL 4 Certifications


Accredited ITIL 4 Managing Professional Transition training is provided by Suerte Academy,
accredited by Peoplecert. 

ITIL® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.